Ievads
MūsuSejas salvešu papīrsir ražots no augstākās kvalitātes neapstrādātas koksnes celulozes.
Nodrošina mīkstu tekstūru, uzticamu izturību un augstu uzsūkšanas spēju ikdienas higiēnas lietojumiem.
Paredzēts lielveikaliem, viesmīlības piegādātājiem, salvešu zīmoliem un vairumtirdzniecības izplatītājiem.
Specifikācijas
|
Produkta nosaukums |
Soft Pack sejas audi |
|
Izmēri |
170 * 140 mm vai pielāgots |
| Slānis: | 5 kārtas vai pielāgots |
|
OEM/ODM pakalpojums: |
1. Materiāls / svars
|
Produkta informācija

| Produkta nosaukums: | Soft Pack sejas audi |
| Materiāls: | Neapstrādāta koksnes masa |
| Loksnes izmērs: | 170*140mm |
| Slānis: | 5 kārtas |
| Velk: | 350 loksnes (70 vilkšanas) |
| Smarža: | N/A |
| MOQ: | 1 x 40 pēdu konteiners |
| Svars/iepakojums: | 100g |
| Iepakojuma lielums: | 14x9x6cm |
| Iepakojums: | 8 iepakojumi / roktura soma, 5 rokturu maisi / kartona kārba |
Funkcijas



Mūsu priekšrocības
1.OEM, ODM pieejams.
2. Savlaicīga reakcija.
3. Izcils pēc-pārdošanas serviss.
4. Mūsu produkti ir dzīves nepieciešamība, nevis novājināti gadalaiki, zemas izmaksas un godīga cena.
5 "Kvalitāte pirmajā vietā" biznesa filozofija.
6.300.000 klases darbnīca.
7. Pieejami bezmaksas paraugi, klientam tikai jāmaksā par kravu.
Mūsu rūpnīca
Rūpnīcā ir vairākas ražošanas līnijas, gatavās produkcijas noliktavas, materiālu noliktavas, kā arī pētniecības un attīstības laboratorijas.

Mūsu sertifikāti
Sertifikācija: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 utt

FAQ
Q1. Kāds ir jūsu MOQ?
A1:BĒRNU AUTĪNS: 1 * 40' HQ konteiners ar 4 jauktiem izmēriem vai 1 * 20 FT konteiners ar 2 izmēriem sajaukts
SANITĀRĀ SALVETE: 1 * 40 HQ ar 2 izmēru sajauktiem vai 1 * 20 FT konteineriem ar vienu izmēru sajauktu.
Q2. Kāda ir jūsu ražošanas jauda?
A2: BĒRNU AUTĪNS:58*40HQ/mēnesī BĒRNU BIKŠU AUTĪNS:70*40HQ/mēnesī
PIEAUGUŠAJĀ DIENA: 60*40HQ/mēnesī PIEAUGUŠO BIKŠU AUTĪNS:29*40HQ/mēnesī
Q3. Kāds ir piegādes datums?
A3:Aptuveni 15-30 dienas pēc depozīta saņemšanas.
Q4. Kādi ir maksājuma noteikumi?
A4:30% depozīts ar T/T, atlikums pret BL kopiju.
Populāri tagi: mīkstais sejas salvešu papīrs, Ķīnas mīkstā sejas salvešu piegādātāji, rūpnīca


