Ievads
Sejas salvešu papīra iepakojums
Pie sienas piestiprināts-apakšas ekstrakcijas sejas salvešu papīra iepakojums
Mīksts, izturīgs, absorbējošs
Nav putekļu
Specifikācijas
| Parametrs | Specifikācija |
|---|---|
| Produkta nosaukums | Sejas salvešu papīra iepakojums |
| Materiāls | Jauna koka celuloze |
| Produkta veids | Soft Pack Tissue |
| Slānis | 4 kārtas |
| Loksnes daudzums | 1000 loksnes (250 vilkšanas reizes) |
| Produkta svars | 248 g |
| Loksnes izmērs | 115 × 170 mm |
| Iepakojuma izmērs | 22,5 × 12 × 9 cm |
| Tekstūras veids | Ar Pattern |
| Krāsa | Balts |
| Aromāts | Pēc izvēles |
| Stiepes izturība | Augsta izturība mitrā un sausā veidā |
| Iepakojuma veids | Mīkstais iepakojums |
| OEM serviss | Pieejams |
| Pieteikums | Mājsaimniecība, komerciāla, viesmīlība |
Produkta informācija

Materiāls: 100% neapstrādāta koksnes masa
Slānis: 4 kārtas
Izvelk: 1000 loksnes (250 vilkumi)
Svars/iepakojums: 248g
Loksnes izmērs: 115 * 170 mm
Iepakojuma izmērs: 22,5 × 12 × 9 cm
Funkcijas



Mūsu priekšrocības
1.OEM, ODM pieejams.
2. Savlaicīga reakcija.
3. Izcils pēc-pārdošanas serviss.
4.Mūsu produkti ir dzīves nepieciešamība, nevis novājināti gadalaiki, zemas izmaksas un godīga cena.
5 "Kvalitāte pirmajā vietā" biznesa filozofija.
6.300.000 klases darbnīca.
7. Pieejami bezmaksas paraugi, klientam tikai jāmaksā par kravu.
Mūsu rūpnīca
Rūpnīcā ir vairākas ražošanas līnijas, gatavās produkcijas noliktavas, materiālu noliktavas, kā arī pētniecības un attīstības laboratorijas.

Mūsu sertifikāti
Sertifikācija: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 utt

FAQ
Q1. Kāds ir jūsu MOQ?
A1:BĒRNU AUTĪNS: 1 * 40' HQ konteiners ar 4 jauktiem izmēriem vai 1 * 20 FT konteiners ar 2 izmēriem sajaukts
SANITĀRĀ SALVETE: 1 * 40 HQ ar 2 izmēru sajauktiem vai 1 * 20 FT konteineriem ar vienu izmēru sajauktu.
Q2. Kāda ir jūsu ražošanas jauda?
A2: BĒRNU AUTĪNS:58*40HQ/mēnesī BĒRNU BIKŠU AUTĪNS:70*40HQ/mēnesī
PIEAUGUŠAJĀ DIENA: 60*40HQ/mēnesī PIEAUGUŠO BIKŠU AUTĪNS:29*40HQ/mēnesī
Q3. Kāds ir piegādes datums?
A3:Aptuveni 15-30 dienas pēc depozīta saņemšanas.
Q4. Kādi ir maksājuma noteikumi?
A4:30% depozīts ar T/T, atlikums pret BL kopiju.
Populāri tagi: sejas salvešu papīra iepakojums, Ķīnas sejas salvešu papīra iepakojuma piegādātāji, rūpnīca


